0 532 748 4686
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Cihan Hidrolik Hakkında

Firmamız CİHAN HİDROLİK Yedek Parça Otomotiv Makina Sanayi ve Ticaret Şti. olarak 2000 yılında faaliyete başlamış olup dünden bugüne kadar aktif bir şekilde hidrolik, pnömatik ve yedek parça imalat ve satış sektöründe yerini almıştır.

Firmamızın satışında en küçük hidrolik ve pnömatik malzemeden en büyük hidrolik ve pnömatik malzeme satışı bulunmaktadır. Hidrolik ve pnömatik sektöründe kullanıcının daima yanında yer alan firmamız, dinamik kadrosu ile servis ve satış hizmetleri konusunda yardımcı olmaya devam etmektedir. Hizmet anlayışımızı ve ürünlerimizi, çağdaş bir anlayış içerisinde ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek her geçen gün geliştirmekteyiz.

İmalat konusunda da müşteri istekleri doğrultusunda özel P.T.O. pompa, ventil, silindir imalatı yapmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizle olan sağlam ilişkilerimiz ve karşılıklı görüşmeye ve güvene dayan görüşmelerimizle daha verimli çalışmayı yakalayabileceğimizin inancı içindeyiz. Dinamik ve eğitimli satış ve teknik kadrosuyla çağa ayak uydurabilen, teknolojiyi takip eden, sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan CİHAN HİDROLİK Yedek Parça Otomotiv Makina Sanayi ve Ticaret Şti. her zaman siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızdayız.

Aktif satış ve teknik hizmetiyle ucuz ve kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla…
Erhan Çohantimur